Aktuality

Hrubá stavba 1.PP dokončena

Hrubá stavba 1.PP pro garáž, sklepy a wellness zónu je dokončena.
Stavba v těchto dnech pokračuje do 1.NP.

AKTUÁLNĚ ZE STAVBY

Práce v projektu naplno pokračují. Byly dokončeny svislé konstrukce 1.PP a zahájeny práce na výztužích stropu. Příští týden bude zahájena stavba 1.NP.

VÝSTAVBA POKRAČUJE

Po zimní přestávce byly na projektu opět zahájeny stavební práce. I když jaro na Harrachov přichází pomaleji a na severních svazích se stále ještě lyžuje, hrubá stavba roste rychle a projekt brzy nabude svou základní podobu.

PŘIPRAVOVANÝ AREÁL PRO DĚTI

Developer projektu HARRACHOV PEAKS má zá­jem se podílet na rozvoji města Harrachova, a proto již nyní pracuje na dokumentaci pro stavební povolení výstavby zábavního parku pro děti i rodiče, s lanovým hřištěm, 3D bludištěm, vyhlídkovou věží a zázemím pro občerstvením na ploše o rozloze 3.000 m2.

ZAHÁJENA PŘÍPRAVA SVISLÝCH KONSTRUKCÍ

Základní deska byla dokončena a zahájili jsme přípravu svislých konstrukcí. Práci na nich jsme v těchto dnech přerušili z důvodu první sněhové nadílky. Pokračovat budeme pod plachtami za udržování teploty +5°C.

STAVBA ÚSPĚŠNĚ POKRAČUJE

Bylo dokončeno zakládání stavby a položení základní desky. Počasí nám přeje a práce, které pro nás až do dokončení hrubé stavby vykonává stavební firma Ardem, úspěšně a v klidu pokračují. Dokončení hrubé stavby je plánováno na květen 2022.

STAVBA ZAHÁJENA

V září 2021 byla zahájena pečlivě připravovaná stavba rezidence HARRACHOV PEAKS zemními a výkopovými pracemi. Byl srovnán terén a proběhlo připojení na inženýrské sítě.