Italier Interiors se připojují k projektu Harrachov Peaks

Italier Interiors se připojují k projektu Harrachov Peaks

Zajímá vás více? Přečtěte si několik slov od Italier Interiors.

Jednoho dne jsme narazili na projekt, který nás okouzlil svou pečlivostí a dokonalostí. Harrachov Peaks byl pro nás jasnou volbou, protože sdílíme s nimi vášeň pro dokonalost, krásu a luxus.

Naše firma se zaměřuje na realizaci interiérů a víme, že nejdůležitější je dokonalý celek. Proto jsme pro Harrachov Peaks připravili balíček nábytku, který je totožný s vizualizací daného apartmánu. Každý kousek nábytku, který jsme vybrali, je precizně zpracovaný a podtrhuje krásu celého projektu.

Samozřejmě, pokud by vám náš balíček nábytku nevyhovoval, máme pro vás mnoho dalších možností, které vám pomohou vytvořit dokonalý interiér podle vašich představ.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu, vždy můžete počítat s naší slevou na všechny nabízené produkty v rámci této spolupráce.

Takže pokud hledáte krásu, dokonalost a pečlivost, připojte se k nám a projektu Harrachov Peaks. Společně můžeme vytvořit něco naprosto nezapomenutelného.

CO JE TO ? ITALIER INTERIORS

Představte si, jak se otevírá kniha příběhů, která vypráví o nádherném spojení italského umění a českých interiérů. Takto by se dala naše firma popsat. Od roku 2015 je naší vášní vdechnout českým domovům italskou duši a kouzlo.

Pro naši firmu jsou nejdůležitější lidské vztahy, péče a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Právě tento cit pro detail a pochopení potřeb klientů nám umožňuje proměnit jejich sny v realitu, často překračující jejich nejdivočejší očekávání. Díky 3D vizualizacím se společně ponoříme do světa fantazie a nalezneme řešení, které bude Vaší srdcovou záležitostí.

Nabízíme také služby v rámci interiérů na klíč, jejichž oblíbenost každoročně roste. Importujeme kvalitní italský designový nábytek od prestižních značek a specializujeme se na zámecký a klasický styl, který je naší významnou doménou. Nabízíme také glamour a moderní nábytek, který je elegantní, nadčasový a vyroben v nejvyšší možné kvalitě.

Inspiraci a trendy čerpáme na světových veletrzích a dlouhodobě budujeme vztahy se zahraničními dodavateli, což zaručuje prvotřídní kvalitu vybraných italských značek. Naším cílem je vytvořit prostor, který bude nejen projevem vaší osobnosti, ale také místem, kde se budete cítit dobře. Prostor jako umělecké dílo.

Sledujte nás na našich sítí:


www.italierinteriors.cz


Lucie Votavová
+420 774 431 196
obchod@italier.cz